Dovolujeme si Vám oznámit ukončení provozu e-shopu BEDO Ajax. Distribuční síť produktů BEDO Ajax v tuto chvíli přebírá společnost SAFE HOME europe s.r.o. (www.safe-home.eu) která bude s prodejem produktů pokračovat pod značkou Ajax (www.smart-alarm.eu).

Internetový obchod www.eshop.bedocz.cz ukončil svůj provoz k 1.4. 2022. Již brzy se ale můžete těšit na přesměrování naší distribuční cesty na e-shop od společnosti SAFE HOME europe s.r.o., která zajistí také veškerý servis produktů od značky Ajax a jejich reklamace. Webový kanál www.bedocz.cz zůstává v provozu, a právě prostřednictvím jej, se brzy budete moci prokliknout na nový, výše zmíněný e-shop.

Kam se mám obrátit v případě reklamací produktů Ajax?

V případě dotazů ohledně produktů Ajax a jejich reklamací, se prosím již nyní obracejte na kontakt níže.

Obchodní oddělení: Ing. Jan Ďurďa; Tel.: +420 608 347 732; email: [email protected]

Technické oddělení: Tomáš Svoboda; Tel.: +420 773 383 960; email: [email protected]

Kam se mám obrátit v případě reklamací kamerových systémů?

V případě dotazů ohledně produktů Ezviz nebo Dahua imou a jejich reklamací, se prosím již nyní obracejte na kontakty níže.

Kamery Ezviz: Daniel Špilar; email: [email protected]

Kamery Dahua imou: Lucie Žočková; email: [email protected]

Aplikace BEDO Ajax

Aplikace BEDO Ajax je stále aktivní a až do minimálně konce první poloviny tohoto roku bude. Její provoz bude ale ukončen. Pro plynulý provoz zabezpečovacího systému je proto potřeba do vašeho mobilního zařízení nainstalovat aplikaci výrobce Ajax. Přihlašovací údaje jsou stejné jako v aplikaci BEDO Ajax a po přihlášení bude vše fungovat jako dříve. Jen pod jiným názvem aplikace.

Aplikaci Ajax naleznete k stažení v App Store nebo v Google Play.

 

Mockrát Vám děkujeme za pochopení!

Bezpečný domov Vám přeje TÝM BEDO