PODPORA

S čím potřebujete poradit?

Potřebujete pomoc?

Pokud potřebujete pomoci, neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese nebo telefonním čísle. Využít můžete také kontaktní formulář či chatovací aplikaci. Jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8:00 do 16:00.

Napište nám

Často kladené otázky

Pro komplexní zabezpečení domácnosti doporučujeme Ajax startovací balíček. Dále závisí, zda chcete střežit Váš domov před lupiči, požárem, či záplavou. Určitě se nám můžete ozvat na podpora@safe-home.eu a my Vám s výběrem poradíme.

Instalace systému je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Instalační manuál Vás instalací provede krok po kroku.  V případě komplikace se nám můžete ozvat na info@safe-honme.eu a vyřešíme problém společně. V případě zájmu vám zajistíme odbornou montáž v celé ČR.

Podrobné informace o instalaci jednotlivých zařízení naleznete v produktovém manuálu, který přikládáme do každého balení. Pokud si stále nebudete vědět rady, ozvěte se nám na info@safe-home.eu a vyřešíme problém společně.

Na každý produkt, který u nás naleznete, poskytujeme záruční dobu 2 roky.

Životnost baterií produktů Ajax  je velmi vysoká. U některých zařízení se jedná až o 7 let.

Doporučujeme postupovat dle produktového manuálu, který je v každém balení. Uvedení do provozu je velmi snadné a do 30 minut byste měli mít hotovo. Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, vyřešíme problém společně, nebo Vám zašleme odbornou pomoc.

Mobilní aplikace AJAX je chytrý prostředník mezi Vámi a bezpečnostním systémém Ajax. Skrze aplikaci celý systém ovládáte a měníte jeho nastavení, kdykoliv je potřeba. Aplikace Vás rovněž informuje o všem důležitém, co se děje v místě Vašeho domova.

Aplikaci AJAX Bezpečný domov pro verzi Android naleznete zdarma ke stažení na stránce Google Play a pro verzi iOS na stránce App Store. Po stažení Vás průvodce provede zprovozněním krok po kroku.

Ano, je to možné. Ke každé centrální jednotce Ajax Hub lze připojit až 10 IP kamer.

S produkty Ajax je kompatibilní naprostá většina bezpečnostních IP kamer. Kamery Dahua lze připojit jednoduše viz článek.

Ano. Systém  Ajax lze na PCO jednoduše připojit v aplikaci.

Pult centralizované ochrany neboli PCO je služba nabízená soukromými bezpečnostními službami. Tyto společnosti mají vybudované své dispečerské stanoviště , které střeží objekty na dálku. Silná stránka PCO je především v reakci na vzniklé poplachy. PCO v takové situaci vyšle zásahové vozidlo do místa Vašeho domova.

Samozřejmě! V nastavení mobilní aplikace jednoduše přidáte dalšího uživatele, který bude moci ovládat systém stejně jako Vy.

I s takovou variantou mobilní aplikace AJAX počítá. Uvedení do provozu jen některý zařízení lze provést klávesou Částečná aktivace.

Není nic jednoduššího, než pomocí mobilní aplikace přidat novou místnost či přímo změnit umístění alarmu. Uchycení přístroje na zeď rovněž nezabere více než pár minut.

Ajax Hub je centrální jednotka, která řídí každé zařízení zapojené do bezpečnostního systému Ajax. Vyhodnocuje informace, analyzuje hrozby, filtruje falešné poplachy a upozorňuje na jakékoliv nebezpečí.

Má záložní zdroj pro případ výpadku proudu, detekuje ztrátu spojení, komunikuje přes AJAX aplikaci i SIM kartu, disponuje třídou zabezpečení 2. stupně dle norem EU, filtruje falešné poplachy, disponuje ochranou proti sabotáži, je kompletně bezdrátový, kompatibilních rozměrů, s nadčasovým designem, řízen mobilní aplikací a zapojený je do 30 minut !

Napište nám

Zpráva úspěšně odesláná
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím později
x2