PODPORA

S čím potřebujete poradit?

Potřebujete pomoc?

Pokud potřebujete pomoci, neváhejte nás kontaktovat na uvedené
e-mailové adrese nebo telefonním čísle. Využít můžete také kontaktní formulář. Jsme pro vás k dispozici každý všední den od 8:00 do 16:00.

Napište nám

Často kladené otázky

Pro základní ochranu proti vniknutí do objektu doporučujeme některý ze startovacích setů Ajax. Systém lze pak postupně doplňovat o další prvky, jako jsou detektory, klíčenky, klávesnice, sirény a automatizační zařízení a komplexne ochránit vaši domácnost před dalšími hrozbami, jako je požár, únik oxidu uhelnatého nebo vody.

Neváhejte nás kontaktovat na e-mailové adrese [email protected] či telefonním čísle +420 773 383 960 a my vám s výběrem optimální konfigurace systému rádi poradíme.

Instalace systému je velmi jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Přehledný průvodce v mobilní aplikaci vás prvotním nastavení systému provede krok za krokem. V případě jakýchkoliv nejasností jsme vám k dispozici na e-mailové adrese [email protected] či telefonním čísle +420 773 383 960. Můžeme také zajistit odbornou instalaci některým z prověřených montážních partnerů v rámci celé ČR.

Podrobné informace o instalaci jednotlivých zařízení naleznete v produktovém manuálu (odkaz v QR kódu), který je součástí každého balení. Pokud si stále nebudete vědět rady, ozvěte se nám na e-mailové adrese [email protected] či telefonním čísle +420 773 383 960 a vyřešíme problém společně.

Na každý produkt, který u nás zakoupíte, poskytujeme standardní záruční dobu 2 roky.

Životnost baterií produktů Ajax je velmi vysoká. U některých zařízení se jedná až o 7 let. Životnost baterií závisí na intervalu dotazování hubem, četnosti poplachů a dalších faktorech.

Doporučujeme postupovat dle produktového manuálu, který je v každém balení. Uvedení do provozu je velmi snadné a během několika minut byste měli mít hotovo. Pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, pokusíme se problém vyřešit vzdáleně, nebo můžeme zajistit odbornou pomoc instalačního technika přímo u vás doma.

Mobilní aplikace slouží pro konfiguraci a správu zabezpečovacího systému Ajax. Mimo to aplikace prostřednictvím notifikací informuje uživatele systému o všech událostech. Aplikace Ajax je zcela zdarma a dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS.

Aplikaci Ajax pro operační systém Android naleznete zdarma ke stažení na stránce Google Play a pro operační systém iOS na stránce App Store. Po jejím stažení a nainstalování stažení vás přehledný průvodce provede zprovozněním systému krok po kroku.

Ano, je to možné. Centrální ovládací panely podporují připojení až 10 (Hub), 25 (Hub 2 2G/4G), 50 (Hub Plus) nebo 100 (Hub 2 Plus) bezpečnostních IP kamer nebo rekordérů).

S produkty Ajax je kompatibilní naprostá většina bezpečnostních IP kamer podporujících protokol RTSP. Kamery a rekordéry výrobců Ezviz, Hikvision, Safire, Dahua a Uniview Dahua lze do systému připojit jednoduše během několik málo kroků. Více informací naleznete zde.

Jedná se o zkratku dohledového poplachového přijímacího centra (dříve PCO – pult centrální ochrany), většinou provozovaného soukromou bezpečnostní agenturou, případně státními bezpečnostními složkami. V rámci dispečerského pracoviště jsou zpracovávány informace přijímané z napojených zabezpečovacích systémů a v případě potřeby prováděny odpovídající reakce, jako je např. vyslání zásahového vozidla s odborně způsobilými pracovníky do střeženého objektu.

Ano. systém Ajax umožňuje připojení k DPPC/PCO podporující komunikaci v rámic protokolu SIA DC-09 nebo Contact ID.

Ano. V nastavení mobilní aplikace jednoduše přidáte další uživatele systému, kteří budou moci ovládat systém stejně jako vy. Vše záleží, jaké práva jednotlivým uživatelům nastavíte.

Ano. Zabezpečení systému lze aktivovat jen částečně. Tato funkce se nazývá Noční režim, přičemž po jejím spuštění jsou aktivní pouze vybrané detektory a zbylé na pohyb, otevření apod. nereagují. Můžu tak snadno zabezpečit např. okna a dveře proti neoprávněnému otevření a současně se v rámci objektu pohybovat, aniž by došlo k vyhlášení poplachu detektory pohybu.

Ano, velmi snadno. Pomocí mobilní aplikace jednoduše vytvoříte v systému novou místnost a vybraní prvek do ní přemístíte. Fyzické přemístění zařízení je pomocí chytrého montážního panelu SmartBracket otázkou pár minut.

Ajax Hub je centrální ovládací panel, který řídí každé zařízení připojené do zabezpečovacího systému Ajax. Vyhodnocuje informace, analyzuje hrozby, filtruje falešné poplachy a upozorňuje na jakékoliv nebezpečí. Bez použití Hubu není možné systém nakonfigurovat ani spravovat.

Ajax je kompletně bezdrátové řešení s ochranou proti sabotáži a výpadku elektrické energie. Díky speciálně vyvinutému operačním systému, unikátním komunikačním protokolům a šifrování dat je imunní vůči kybernetickým hrozbám a vykazuje vysokou provozní spolehlivost. Detektory Ajax disponují špičkovými senzory a eliminují výskyt falešných poplachů. Veškeré komponenty jsou nezávisle testovány akreditovanými zkušebnami a splňují bezpečnostní EU normy. Díky tomu je zařazen do stupně zabezpečení 2, což je maximum, kterého může bezdrátový zabezpečovací systém dosáhnout. Instalace, konfigurace a správa zabezpečovacího systému Ajax je uživatelsky přívětivá a zvládne ji skutečně každý. Díky nadčasovému designu a 2 barevným provedením jsou komponenty Ajax ozdobou každého interiéru.

Napište nám

Zpráva úspěšně odesláná
Něco se nepovedlo, zkuste to prosím později
x2